/ / Lijepe čestitke na jubileju škole u prozi i stihu

Lijepe čestitke na jubileju škole u prozi i stihu

Škola je druga kuća za djecu i djecuučitelja. Tamo provode puno vremena i vole je kao dom. Ako u ovoj ustanovi prođe velicanstveni blagdan, čestitke na jubilarnoj školi trebaju biti jednako svečano i toplo. Uostalom, godine provedene ovdje, dečki će se sjetiti života! Stoga se morate pripremiti unaprijed. Stihovi, proze, skice, plesovi i plakati - sve to će ugoditi osoblju učitelja i redatelja. Šarene fotografije ostat će u školskoj arhivi, a buduće generacije jednog dana će s užitkom gledati svu ovu kreativnost.

Iznenađenje od studenata

Proslave koncerata u obrazovnim ustanovama sutradicija. Obično ih planiraju i pripremaju nastavnici. Dečki mogu napraviti neplaniranu čestitku školi s godišnjicom u stihu. Nekoliko učenika u uniformi odjeće će ići na pozornicu i čitati liniju. Učitelji će biti ugodno iznenađeni i cijenit će napore djece.

Čestitke na jubilarnoj školi

Svaki dan dolazimo ovdje,

Ovo mjesto se tada zaljubilo u nas,

Kada cvijeće i lukovi

1. rujna na liniji tempom!

Škola, s godišnjicom! Mi smo bolesni za vas,

Volimo, imamo iskustva, ovdje imamo znanje!

Omiljeni učitelji,

Bez tebe ne možemo to učiniti!

Pokušavate tako teško za nas!

Zbog toga vas poštujemo!

Vi ste vrlo prijateljski tim,

Želimo u životnim izgledima,

Plaća milijun

I pozitivno vozilo!

Učitelji se kreću i zabavljaju se s takvim riječima. Čestitke na jubilarnoj školi u prozi također će privući svima.

želje

Učenici u crtanju klase mogu napraviti poster sa željama iz svakog razreda. Da biste ga bojazno ukrasili, možete napraviti živopisnu aplikaciju.

  • Škola, volimo toliko! Kako završiti - ne zaboravite!
  • Tim je uspješan, a zgrada je remontna!
  • Sretna godišnjica, naša škola! Učenici su ponosni na tebe, prihvaćaju čestitke na sretan dan kao što je ovaj!
  • Probudite i obnovite, dobro, pokušat ćemo! Sretna godišnjica
  • Škola, vi ste naša podrška u životu, ovdje su prijatelji i prijatelji, ne možete živjeti bez tebe!
  • Danas je kružni datum, dajemo loptice za teretanu.

Čestitke na obljetnici škole u prozi

Čestitke na godišnjici škole od studenata bit će relevantne. Plakat se može spustiti u dvoranu, a svaki student će dodati želje. U takvom pothvatu mnogi će ljudi htjeti sudjelovati.

Mala scena

Svaka škola ima kazališnu grupu. Muškarci koji ga posjete jednostavno se ne mogu razlikovati na svečanom koncertu. Možete pobijediti zabavnu, komičnu scenu. Bit će potrebno malo rekvizita koje možete graditi vlastitim rukama. Koncept scene je jednostavan, ali zanimljiv.

Nakon nekog vremena u školuOligarh vozi u limuzinu. Dugo se vozilo može izvući iz kutije iz hladnjaka. I sam oligarh je mršav mali u odijelu s iglom. Ima kožnu aktovku u rukama. Djevojka prikazuje glavnu ravnatelju:

- Pozdrav, jesi li Petrov?

- Ne, došao sam čestitati vašoj školi na godišnjici. Vrlo je lijep, talentirani momci, učitelji su profesionalci! To se rijetko vidi u našem svijetu.

- Hvala na lijepim riječima.

- Istina je, želim dati dar školi. (On otvara aktovku, pun je novčanica.)

Ravnateljica se onesvijesti.

Zatim možete dodati čestitke nastavnicima na godišnjicu škole.

- Probudi se, ravnatelj građana. Ovo nije san, sad ću čitati cijeli popis darova. Krov zlatnih pločica - jedan komad. Čisti dijamantni prozori. Podovi su od najboljih laminata, na zidovima - ekskluzivna žbuka, luksuzni namještaj.

- Hvala ti, dragi oligarh!

- I u blagovaonici crveni kavijar, limunada, bombona, kolač, voće i sve što djeca žele. Sretna godišnjica

Ispada skupina djece, oligarha s ravnateljem uklonjenim.

- Stric u limuzini, svi se radujemo vama! Dođi uskoro!

Oligarh se vraća:

- Zaboravio sam dodati najvažnije, sve mojeČestitke na obljetnici škole - to su male stvari! Glavni izvor mudrosti i strpljenja su naši učitelji! Učitelji podižu plaće pedeset puta. Takvi talentirani, inteligentni i lijepi ljudi ne trebaju ništa. Prerušiti se od najboljih dizajnera, opustite se par tjedana na Havajima. Ovo je moj dar, neće vas povrijediti da poboljšate stanje živčanog sustava!

Čestitke na godišnjici škole od studenata bit će velik uspjeh! Svi pozvani zabavljaju se iz srca.

Čestitam godišnjici školovanja u stihu

Glavna osoba

Glavna osoba u školi - redateljica(Voditeljica), čestitke moraju biti osobno. Pripremite ogroman buket cvijeća i odlučite tko će pročitati pozdrav. To može učiniti učitelj, ili će ova čast pasti na djecu.

Na ramenima glavnog zapovjednika škole teško je palasudbina. Teško je pratiti sve odjednom, tako da ponekad direktori su nervozni i ljuti. Ali ne danas! Ljubazne riječi će je oduševiti. Izaberite najbolje čestitke na obljetnicu ravnatelja škole.

Na čelu našeg tima

To je samo divna diva,

Redatelj je jednostavno najviša klasa!

Kaži svima od nas ovdje!

Strogi, ali ljubazni, pametni i lijepi,

Obrazovano, draga moja, vrlo pristojna.

Ona sama daje svoj posao,

Umjesto toga, samo smiješi momci će prikupiti.

Svatko ima vremena i pomaže svima

Nema boljeg redatelja na svijetu!

Jednostavno ne napuštaj školu,

I napredovati s njom!

Ili drugu opciju:

Naš dragi redatelj, čestitam na ovomeodličan odmor! U cijeloj školi stvorite pozitivnu i prijateljsku atmosferu. A ovo je pravi talent. Vodite ovaj brod na ocean znanja i vještina. I uvijek ćemo biti tamo, u pozadini.

Nije bitno hoće li čestitati na godišnjici škole u stihu ili prozi, glavna stvar je da svatko dolazi iz srca.

Čestitke na godišnjici škole od studenata

Druge mame

Slanjem djece u školu, roditelji ih prosljeđuju.ruke učitelja. Uz njih, dečki provode dosta vremena, uzeti primjer od njih, usvojiti navike i izraze. Svaka osoba pamti svog prvog učitelja. Neka svaka klasa predstavi buket cvjetova drugim majkama, tako da shvate da su ih sjećali, voljeli i zahvalili što ih podržavaju u prvim neizvjesnim koracima u razredu.

Čestitke školskom timu na obljetnici - zadataknije lako. To može učiniti aktivne roditelje. Izrazite svoju zahvalnost zaposlenicima obrazovne ustanove i kažite zahvaljujući što voliš djecu koja studiraju kao svoje

Nekoliko mama je pozvano na scenu.

Ljubljeni učitelji, nemojte izražavati naše riječipoštovanje i poštovanje prema vama. Koliko ste neprospavanih noći proveli na prijenosnim računalima naše djece. Koliko je suza izbijala iz obraza od uzbuđenja, vrijeđanja i radosti. Vaš je posao složen i zahtijeva mnogo emocija i znanja. Sve to s glitter. Najbolji nastavni kadar okupio se u našim zidinama! Ostanite pažljivi i osjetljivi na djecu. Hvala i kowtow!

Nastavnici će cijeniti činjenicu da majke nisu bili previše lijen da ih osobno čestitaju i aktivno sudjeluju u životima djece.

Čestitke na obljetnici ravnateljice škole

Prezentacija medalja

U bilo kojem dućanu grada možete kupitičokoladne medalje. Uz njihovu pomoć dobivate čestitku školi na obljetnici kolega. Svaki će učitelj izaći i dati svoj govor, predajući medalju školi! Uostalom, učitelji i studenti obično dobivaju pisma i medalje. A škola ostaje bez odgovarajućih nagrada. Popunite praznine na ovoj svečanoj večeri.

Pozdrav tekst može biti: U ime svih viših matematičara, predstavljam medalju našoj školi zbog činjenice da tolerira i poznaje sve složene izračune, a apsorbira stol za množenje u njegove zidove.

Učitelj tjelesne kulture predstavlja školsku medalju za strpljivost i izdržljivost od žigosanja i skakanja.

Učiteljica ruskog jezika čestita školi na svojoj godišnjici i predstavlja medalju za poznavanje svih pjesama školskog programa.

Učiteljica kemije zahvaljuje prirodnim zidovima zbog toga što se ne boji kemijskih pokusa i podnosi sve.

Učitelj ritma ispričava se za sve potresi koje je škola primila od mladih i neiskusnih plesača.

Čestitke na obljetnici škole od kolega

Mladi pjesnici

Čestitke na obljetnici škole iz prvog razreda moraju biti uključeni u scenarij. Djeca će naučiti doslovno jednu liniju odjednom i čitati ugodne riječi s izrazom.

Već vas svi volimo, školu,

Ovdje se osjećamo kao kod kuće.

U našem razredu je čista i lijepa,

Učitelj se lijepo apelira.

Bolje ovdje nego u vrtiću,

Doći ću ovamo na posao.

Ja ću biti učitelj matematike

I ja, vjerojatno, računalne znanosti.

Ja ću se kotrljati u štednjaku,

I noćas gledam našu školu.

Ja ću izgraditi drugu zgradu,

I želim biti s vama!

I ovdje ću biti redatelj

I to se ne raspravlja!

Takve čestitke na obljetnici škole učinit će sve prisutnima smijeh. Pogotovo ako djeca dobro uče riječi i izgovaraju ih svim emocijama.

pokloni

Uobičajeno je dati darove za obljetnicu. Rođendan škole nije iznimka. Svaka klasa može dati svoj dar. Nije potrebno trošiti mnogo novca na opremu, vaze, namještaj. Možete napraviti kreativni dar u obliku kolaža, plakata, zanata.

Dobra proslava će bititalent natjecanje. Roditelji zajedno sa svojom djecom pripremit će brojeve: plesove, pjesme, skice, čestitke školi možete predočiti na godišnjicu u stihovima vlastitog sastava. U svakoj je razredu izvanredno dijete koje studira na glazbenoj školi ili se bavi profesionalnim vokalom. Takav duhovni koncert može postati tradicija!

Čestitke nastavnicima na godišnjici škole

Zabavno slavlje

Na kraju večeri, poda se daje redatelju. Zahvaljuje svima prisutnima da prisustvuju koncertu, čestitaju i održavaju govor:

Omiljena škola, čestitamo vam na vašem turniruDatum! Nisi zapravo stara žena, prozori su sjajni, podovi su polirani, zidovi miris boje. Djeca sretna gomila koja trče ovdje. I sve zbog toga što je atmosfera u našoj školi prijateljska i pozitivna. Vodimo brigu o toj toplini i zadržimo ga već dugi niz godina!

Takve iskrene čestitke na godišnjici škole uProza će biti logičan zaključak večeri. Ne zanemarite ovaj važan događaj, pišite scenarije i čestitajte školi kakva bi trebala biti.

Pročitajte više: